Šis 2.4 AT (152 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Oldsmobile ražoja no 1998 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4742mm |
| Platums | 1781mm |
| Augstums | 1384mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 435litre |
| Pašmasa | 1340kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 435litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2392cm3 |
| Dzinēja jauda | 152bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 203Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 730km |
| Priekšējā piekare | Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.