Šis 4.0 AT (253 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Oldsmobile ražoja no 1995 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 352Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3995cm3 |
| Dzinēja jauda | 253bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5218mm |
| Platums | 1891mm |
| Augstums | 1407mm |
| Garenbāze | 2890mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1588mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1589mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 457litre |
| Pašmasa | 1795kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 457litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 217km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 870km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.