Šis 4.3 AT AWD (203 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Oldsmobile ražoja no 1990 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 353Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4300cm3 |
| Dzinēja jauda | 203bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 101.6mm |
| Virzuļa gājiens | 88.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4540mm |
| Platums | 1660mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1410mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1375mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2100litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1000litre |
| Pašmasa | 1815kg |
| Pilnā masa | 2315kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 690km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 26.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.