Šis 4.3 MT (193 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Oldsmobile ražoja no 1995 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 4300cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 193bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 339Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4666mm |
| Platums | 1722mm |
| Augstums | 1631mm |
| Garenbāze | 2718mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1459mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1399mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1835kg |
| Pilnā masa | 2404kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1055litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3000litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Spring strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.