Šis 3.1 AT (162 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Ciera sedan 4-doors, ko Oldsmobile ražoja no 1981 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Darba tilpums | 3136cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 162bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 251Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4892mm |
| Platums | 1766mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2664mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1492mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1447mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1392kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 449litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 449litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.