Šis 3.3 AT (162 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Ciera wagon, ko Oldsmobile ražoja no 1981 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 660km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Darba tilpums | 3340cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 162bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 251Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4935mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2665mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1385kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 2105litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2105litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.