Šis 3.5 AT (218 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Oldsmobile ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4975mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2770mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 475litre |
| Pašmasa | 1550kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 475litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3473cm3 |
| Dzinēja jauda | 218bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 800km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.