Šis 3.8 AT (173 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Oldsmobile ražoja no 1989 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 298Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 173bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4933mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2788mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1503mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1559mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3187litre |
| Pašmasa | 1677kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 3187litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.