Šis 3.4 AT long (182 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Minivens, ko Oldsmobile ražoja no 1996 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 840km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 3350cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 182bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 279Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Garums | 5115mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 3045mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1790kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 3585litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3585litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.