Šis 1.4 MT (87 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (3 durvis), ko Opel ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 38litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 860km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 176km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Darba tilpums | 1398cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 130Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 73.4mm |
| Virzuļa gājiens | 82.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3698mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1484mm |
| Garenbāze | 2311mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1472mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1464mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 1135kg |
| Pilnā masa | 1480kg |
| Darba tilpums | 345kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 170litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 663litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 820/690kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 8.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.3 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.