Šis 1.2 AT (86 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Opel ražoja no 2008 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 45 |
| Garums | 3740mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1590mm |
| Garenbāze | 2362mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 660litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 225litre |
| Pašmasa | 1050kg |
| Pilnā masa | 1485kg |
| Darba tilpums | 435kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1242cm3 |
| Dzinēja jauda | 86bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 114Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 920km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.