Šis 1.4 E-REV CVT (86 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Opel ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4498mm |
| Platums | 1787mm |
| Augstums | 1439mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1546mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1573mm |
| Pašmasa | 1732kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Darba tilpums | 268kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 310litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1005litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1167/996kg |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
|---|---|
| Darba tilpums | 1398cm3 |
| Dzinēja jauda | 86bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 370Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Cilindra diametrs | 73.4mm |
| Virzuļa gājiens | 82.6mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 161km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 1.6litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 2.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.