Šis 3.2 AT AWD (227 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Opel ražoja no 2006 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 297Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3195cm3 |
| Dzinēja jauda | 227bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 85.6mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4575mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1704mm |
| Garenbāze | 2707mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1562mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1572mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1420litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 420litre |
| Pašmasa | 1967kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Darba tilpums | 538kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1205/1340kg |
| Permitted road-train weight | 3845kg |
| Loading height | 828mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 730km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.8m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 19.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.