Šis 2.5 D MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko Opel ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 670km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 128km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 25.8second |
| Darba tilpums | 2499cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 158Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 4542mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 2019mm |
| Garenbāze | 2800mm |
| Pašmasa | 1685kg |
| Pilnā masa | 2610kg |
| Darba tilpums | 925kg |
| Permitted road-train weight | 3860kg |
| Cargo compartment volume | 5.3m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.