Šis 1.3 MT (61 hp) dzinējs tika uzstādīts B Sedan 2-doors, ko Opel ražoja no 1975 līdz 1981. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 860km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 1297cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 61bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 94Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400up to 3 800 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 73.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4321mm |
| Platums | 1670mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2518mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.