Šis 2.0 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Opel ražoja no 1990 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 223km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 196Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.45m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4492mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1426mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1446mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1185kg |
| Pilnā masa | 1635kg |
| Darba tilpums | 450kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 980litre |
| Permitted road-train weight | 2985kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.