Šis 2.5 TD MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Pickup, ko Opel ražoja no 1997 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1690mm |
| Garums | 4980mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 3025mm |
| Pašmasa | 1610kg |
| Pilnā masa | 2550kg |
| Darba tilpums | 940kg |
| Permitted road-train weight | 4550kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1510x1060mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2499cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 226Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | Strut, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 050km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.