Šis 2.0 CDTI ecoFLEX MT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Opel ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4696mm |
| Platums | 1839mm |
| Augstums | 1443mm |
| Garenbāze | 2965mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1587mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1587mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Pašmasa | 1816kg |
| Pilnā masa | 2200kg |
| Darba tilpums | 384kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1200/1010kg |
| Permitted road-train weight | 3450kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1956cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 90.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 218km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.2litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 890 to 1 220km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.3 litri / 100km |
| Vidējais | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.