Šis 1.3 CDTI MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts C [Restyling] Van, ko Opel ražoja no 2005 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 850 to 1 160km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 152km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Darba tilpums | 1248cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 69.6mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.25m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4322mm |
| Platums | 1684mm |
| Augstums | 1801mm |
| Garenbāze | 2716mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1417mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1320kg |
| Pilnā masa | 1840kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Permitted road-train weight | 2840kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1787x1348x913mm |
| Loading height | 550mm |
| Cargo compartment volume | 2760m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.