Šis 1.7 DTI MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts C Tour minivan, ko Opel ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 165Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86.9mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4322mm |
| Platums | 1684mm |
| Augstums | 1801mm |
| Garenbāze | 2716mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1417mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3050litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Pašmasa | 1278kg |
| Pilnā masa | 1795kg |
| Darba tilpums | 517kg |
| Permitted road-train weight | 2795kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 790 to 1 110km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.25m |
| Pilsētā | 7.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.