Šis 1.6 CDTI Easytronic L1H2 (105 hp) dzinējs tika uzstādīts D Van, ko Opel ražoja no 2011 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 20 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 950 to 1 280km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.9second |
| Darba tilpums | 1589cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 290Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4390mm |
| Platums | 1831mm |
| Augstums | 2100mm |
| Garenbāze | 2785mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Pašmasa | 1330kg |
| Pilnā masa | 2080kg |
| Darba tilpums | 750kg |
| Permitted road-train weight | 3080kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1820x1714x1550mm |
| Loading height | 545mm |
| Cargo compartment volume | 4m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.