Šis 1.2 AT (65 hp) dzinējs tika uzstādīts B [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 1997 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 780km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Darba tilpums | 1199cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 65bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 72.5mm |
| Virzuļa gājiens | 72.6mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3729mm |
| Platums | 1608mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1387mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1388mm |
| Klīrenss | 134mm |
| Pašmasa | 915kg |
| Pilnā masa | 1430kg |
| Darba tilpums | 515kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1150litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.