Šis 1.4 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko Peugeot ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 860km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 148km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.6second |
| Darba tilpums | 1360cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 120Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.55m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4110mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1810mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1192kg |
| Pilnā masa | 1717kg |
| Darba tilpums | 525kg |
| Permitted road-train weight | 2600kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1700x1190x1140mm |
| Loading height | 1140mm |
| Cargo compartment volume | 3m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.