Šis 1.4 CNG MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts Origin [Restyling] VP minivan, ko Peugeot ražoja no 2002 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degviela | CNG |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 143km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18.3second |
| Darba tilpums | 1360cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | CNG |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4137mm |
| Platums | 1724mm |
| Augstums | 1796mm |
| Garenbāze | 2693mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1333kg |
| Pilnā masa | 1810kg |
| Darba tilpums | 477kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 624litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2800litre |
| Permitted road-train weight | 2710kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.