Šis 1.6 HDi MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts Origin [Restyling] VU van 4-doors, ko Peugeot ražoja no 2002 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Van |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Platums | 1724mm |
| Garums | 4137mm |
| Augstums | 1796mm |
| Garenbāze | 2693mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1205kg |
| Pilnā masa | 1741kg |
| Darba tilpums | 536kg |
| Permitted road-train weight | 2940kg |
| Loading height | 1155mm |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1340x1190x1155mm |
| Cargo compartment volume | 3m3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1560cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 78.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 820 to 1 170km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Pilsētā | 7.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.