Šis 1.6 THP AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kupeja, ko Peugeot ražoja no 2013 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4287mm |
| Platums | 1845mm |
| Augstums | 1359mm |
| Garenbāze | 2596mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1593mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 309litre |
| Pašmasa | 1297kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 309litre |
| Pilnā masa | 1760kg |
| Darba tilpums | 463kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 213km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.4second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.