Šis 1.6 THP MT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Peugeot ražoja no 2010 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 275Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 77mm |
| Virzuļa gājiens | 85.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4287mm |
| Platums | 1845mm |
| Augstums | 1359mm |
| Garenbāze | 2612mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1593mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 639litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 321litre |
| Pašmasa | 1421kg |
| Pilnā masa | 1714kg |
| Darba tilpums | 293kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 237km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 980km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.