Šis 2.0i MT (137 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Plymouth ražoja no 1989 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 750km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 137bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 169Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4330mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1310mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1215kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 290litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 730litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.