Šis 2.0i AT Sport (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Plymouth ražoja no 1994 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4430mm |
| Platums | 1712mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2667mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1474mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1472mm |
| Pašmasa | 1170kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 371litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 371litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.