Šis 3.5 AT (253 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Plymouth ražoja no 1997 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 346Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3518cm3 |
| Dzinēja jauda | 253bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 81mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3950RPM |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4199mm |
| Platums | 1943mm |
| Augstums | 1293mm |
| Garenbāze | 2878mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 566litre |
| Pilnā masa | 1300kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 566litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.