Šis 3.0i MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Plymouth ražoja no 1986 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 53litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 590km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Darba tilpums | 2972cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 232Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4365mm |
| Platums | 1710mm |
| Augstums | 1340mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1235kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 870litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.