Šis 3.8 AT SSEi (244 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation [Restyling] SSEi sedan 4-doors, ko Pontiac ražoja no 1996 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 3791cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 244bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 96.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5066mm |
| Platums | 1892mm |
| Augstums | 1416mm |
| Garenbāze | 2815mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1533mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1575kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 506litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 506litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.