Šis 3.8 AT (208 hp) dzinējs tika uzstādīts 9 generation [Restyling] Sedans, ko Pontiac ražoja no 2004 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5145mm |
| Platums | 1885mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Pašmasa | 1630kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 208bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 880km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.