Šis 3.8 AT (244 hp) dzinējs tika uzstādīts 9 generation SLE/SSEi sedan 4-doors, ko Pontiac ražoja no 2000 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 880km |
| Degviela | 80 RON |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 3791cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 244bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5145mm |
| Platums | 1885mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Pašmasa | 1720kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.