Šis 5.7 MT (309 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Kabriolets, ko Pontiac ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 660km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Darba tilpums | 5665cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 309bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 454Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4920mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1340mm |
| Garenbāze | 2570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Pašmasa | 1635kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 955litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.