Šis 5.7 MT (279 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kabriolets, ko Pontiac ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4968mm |
| Platums | 1893mm |
| Augstums | 1340mm |
| Garenbāze | 2566mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1542mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Pašmasa | 1586kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5733cm3 |
| Dzinēja jauda | 279bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 101mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 441Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.