Šis 3.9 AT GTP (243 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Pontiac ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4802mm |
| Platums | 1749mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 2852mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1519mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1534mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 397litre |
| Pašmasa | 1585kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 397litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3880cm3 |
| Dzinēja jauda | 243bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 325Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 197km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 710km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.