Šis 2.2 MT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Kupeja, ko Pontiac ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4730mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2718mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Pašmasa | 1395kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2189cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 203Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 54litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 770km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.