Šis 2.2 MT Ecotec (141 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kupeja, ko Pontiac ražoja no 2000 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 820km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Darba tilpums | 2189cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 141bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 203Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4622mm |
| Platums | 1738mm |
| Augstums | 1351mm |
| Garenbāze | 2644mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1462mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1442mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1280kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 351litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 351litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.