Šis 2.2 AT (117 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Pontiac ražoja no 1995 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 890km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Darba tilpums | 2190cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 117bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 183Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1710mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2645mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1305kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.