Šis 3.8 AT (175 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivan 4-doors, ko Pontiac ražoja no 1994 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Darba tilpums | 3791cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 175bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 305Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4950mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2788mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1503mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1559mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1792kg |
| Pilnā masa | 2325kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 521litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 521litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 13.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.