Šis 3.1 AT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Pontiac ražoja no 1990 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 235Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3135cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4950mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2788mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1503mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1559mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1709kg |
| Pilnā masa | 2325kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 840km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.