Šis 3.6 MT Carrera 2 (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 964 Carrera cabriolet, ko Porsche ražoja no 1989 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 260km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 3600cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 310Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 100mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4250mm |
| Platums | 1650mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2270mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1380mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1375mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1450kg |
| Pilnā masa | 1790kg |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 14.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.