Šis 1.2 AT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Renault ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 770km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.4second |
| Darba tilpums | 1149cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 93Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 69mm |
| Virzuļa gājiens | 76.8mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.7m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3430mm |
| Platums | 1630mm |
| Augstums | 1423mm |
| Garenbāze | 2347mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1415mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1373mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 865kg |
| Pilnā masa | 1255kg |
| Darba tilpums | 390kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 168litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 951litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.2 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.