Šis 1.5 dCi MT (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Renault ražoja no 2011 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3687mm |
| Platums | 1654mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2367mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1400mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1348mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 959litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 230litre |
| Pašmasa | 955kg |
| Pilnā masa | 1425kg |
| Darba tilpums | 375kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1461cm3 |
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 980 to 1 290km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 4.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.6 litri / 100km |
| Vidējais | 3.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.