Šis 1.2 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Renault ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Darba tilpums | 1149cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 105Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 69mm |
| Virzuļa gājiens | 76.8mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3600mm |
| Platums | 1655mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2365mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1414mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 950kg |
| Pilnā masa | 1370kg |
| Darba tilpums | 420kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 230litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 959litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.