Šis 1.6 MT (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation RS hatchback 3-doors, ko Renault ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1688mm |
| Garums | 3607mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2368mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1400mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 230litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 959litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1348mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1049kg |
| Pilnā masa | 1430kg |
| Darba tilpums | 381kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.7second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 700km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.