Šis 2.2 TD AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Renault ražoja no 2002 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 870 to 1 360km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Darba tilpums | 2188cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4860mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1577mm |
| Garenbāze | 2840mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1660kg |
| Pilnā masa | 2260kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Permitted road-train weight | 1600kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.