Šis 1.6 MT (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Roadster, ko Renault ražoja no 2010 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 3833mm |
| Platums | 1689mm |
| Augstums | 1381mm |
| Garenbāze | 2368mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1451mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Pašmasa | 1173kg |
| Pilnā masa | 1383kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Darba tilpums | 210kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 751/422kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 700km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, On triangular wishbones |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.