Šis 6.8 Turbo AT (329 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Kabriolets, ko Rolls-Royce ražoja no 2000 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1910mm |
| Garums | 5405mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 3061mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 187litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 2744kg |
| Pilnā masa | 3100kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 187litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6748cm3 |
| Dzinēja jauda | 329bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 738Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Cilindra diametrs | 104mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 27.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 19litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 700km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 33 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 17 litri / 100km |
| Vidējais | 22.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.